about-banner-img

نارین نت ارائه خدمات اینترنتی

سایت نارین نت توانست با محقق نمودن اهداف زیر، رشد چند برابری  را نیز تجربه کند:

  1. ایجاد شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش محصولات شبکه در سراسر كشور
  2. ایجاد شبكه گسترده فعال فني با تكنسين هاي آموزش ديده در سراسر كشور
  3. مشاوره و اجراي راه حل هاي ارتباط اينترنتي
  4. مشاوره و اجراي سامانه هاي نرم افزاري امنيتي در سیستم های خانگي و تجاري
  5. طراحي و توليد نرم افزارهاي تخصصي در زمينه سامانه هاي مديريت ارتباط با مشتريان
  6. ایجاد مركز تماس مشتريان و نرم افزار های مربوطه در زمينه فروش، فني، نظرسنجي و…

فروشگاه اینترنتی نارین نت قصد دارد با ایجاد شبکه گسترده فروش و تخصصی بودن به منظور پیدایش نیاز های روزمره تلاش کند که خرید را برای شما عزیزان راحت کند. این فروشگاه در زمینه ی  مودم ( مودم ADSL ، مودم دانگل ، مودم رومیزی، مودم همراه 3G/4G ) پاوربانک ، ساعت هوشمند ،  ساعت مچی دیجیتال ، ساعت ورزشی ، گجت پوشیدنی ، فلش مموری ، لوازم جانبی ، سیم کارت ، لوازم جانبی مودم ،هدفون ، هدست ، کابل و شارژر و همچنین برندهای اپل ، ای دیتا ، ایرانسل ، اسکار ،الدنیو ، ایسوس ، بیلی تانگ ، تندا ، تی پی لینک ، دی لینک ، راموس ، رایتل ، ریمکس، زد تی ای ، سامسونگ ، سیرا ، شیاومی ، میلنیوم ، نتگیر ، نوکیا ، همراه اول، هواوی ، پرولینک ، کوالکوم  ، مبین نت   فعالیت میکند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

TESTIMONIALS